AKTUALNOŚCI, WIEDZA
Blog
Wydarzenia / 01.06.2020

Nagroda w konkursie INNOVATION 2020

Z przyjemnością dzielimy się informacją, że projekt aplikacji „SIP” (System Informacji Pasażerskiej w Krakowie) wykonany na zlecenie AMS S.A. (Grupa Agora S.A.) został doceniony przez jurorów w konkursie INNOVATION 2020 i otrzymał BRĄZ w katagorii usługa.

 


O aplikacji „SIP”
System Informacji Pasażerskiej to aplikacja dostepna na urządzeniach Digital Citylight AMS 75’’ zlokalizowanych na kilkunastu wiatach przystankowych w Krakowie. Pasażerowie w czasie rzeczywistym mogą sprawdzić położenie wszystkich autobusów i tramwajów, zmierzających do danego przystanku oraz ich kolejnych destynacji. Pasażerowie dowiadują się także o czasie przybycia najbliższego środka transportu oraz poznają przewidywaną godzinę przyjazdu kolejnych tramwajów / autobusów. Dodatkowo w przypadku utrudnień w transporcie komunikacji miejskiej - aplikacja pozwala na wyświetlanie dedykowanych komunikatów lub ich pobieranie z zewnętrznych źródeł danych. Back-end systemu umożliwia także serwowanie innych treści w obrębie ekranu urządzenia.
Więcej o projekcie:
https://www.visualmedia.pl/blog/system-informacji-pasazerskiej-w-krakowie-web-app
https://youtu.be/kCpUsGMxKsM


O konkursie Innovations 2020
Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej (SAR). zrzeszające firmy, które zajmują się profesjonalną komunikacją marketingową. Obecnie grupę tworzy 128 podmiotów. W jej skład wchodzą agencje interaktywne i technologiczne, full service, agencje mediowe i eventowe, agencje brand design & consulting, agencje strategiczne, domy produkcyjne. Więcej o SAR: https://sar.org.pl/o-sar/