AKTUALNOŚCI, WIEDZA
Blog
Projekt / 02.07.2020

Profim ponownie wybiera VISUAL

Wspólnie z naszym Partnerem - Profim tworzymy nowy portal internetowy, którego jedną z najistotniejszych części będzie rozbudowany katalog produktów oraz aplikacja umożliwiająca korzystanie z rozległych repozytoriów danych (m.in. banki zdjęć, katalogi, certyfikaty, bryły 3D, instrukcje, wzorniki).
Bogate zasoby informacyjne i funkcjonalne portalu profim.eu wspierać mają w codziennej pracy, m.in. Specjalistów ds. Sprzedaży, Dystrybutorów, Architektów, a także klientów końcowych z kilkudziesięciu rynków na terenie całego świata.

W pierwszej wersji portal wykonany zostanie w sześciu wersjach językowych. Podobnie jak przy większości realizowanych projektów stosujemy wybrane elementy ścieżki User Centered-Design / Design Thinking. Obok celów biznesowych (analiza biznesowa) to właśnie odkrywanie i zrozumienie potrzeb użytkowników stanowi cel nadrzędny. Dopiero na podstawie tej wiedzy tworzymy koncepty funkcjonalne przekładając je na makiety i interaktywne prototypy, żeby następnie zaprojektować layout i wykonać aplikacją front-endową połączoną z systemem CMS.

 

Profim


Firma Profim Sp. z o.o. to jeden z czołowych producentów na rynku siedzisk biurowych w Europie. Swoją działalność rozpoczęła 30 lat temu, a w 2017 roku stała się częścią globalnej grupy meblowej Flokk.
Więcej o Profim: www.profim.pl