Projektowanie serwisów
i portali WWW

Usługi
Portale korporacyjne
Serwisy internetowe
Serwisy taktyczne / landing page
Konfiguratory WEB
Standardy: PWA / RWD / W3C
WCAG 2.1 / RODO

Projektowanie serwisów i portali internetowych

Projektujemy portale korporacyjne, serwisy firmowe oraz taktyczne. Stosujemy wydajne rozwiązania oparte na technologii PWA (Progressive Web App). Obszar ten stanowi jedną z naszych głównych specjalizacji.

Zrealizowane przez nas serwisy obsługują wiele procesów, na które składają się: zarządzanie treścią serwisu w połączeniu z aplikacjami i komponentami takimi jak: kalkulatory, konfiguratory, e-commerce, statystyki, ankiety, newslettery, praca grupowa, repozytoria produktów, integracja z portalami i systemami.

W zależności od wymagań, projekty wdrażamy w oparciu o następujące platformy zarządzania treścią:

VmContent Drupal
Wordpress Typo3

Serwisy internetowe projektujemy w oparciu o ścieżkę User-Centered Design / Design Thinking, związaną z iteracyjnym podejściem projektowym. Na każdym etapie projektu kluczową rolę odgrywają potrzeby użytkowników.

Zobacz w działaniu serwisy, które wykonaliśmy
z wykorzystaniem
pełnej ścieżki projektowej (UCD).

Projektowanie użyteczności UX

Projektowanie użyteczności UX

W ramach badania użyteczności serwisów internetowych / systemów e-commerce / aplikacji stosujemy metody ilościowe oraz jakościowe.
Dzięki ich zestawieniu nasze raporty i rekomendacje dotykają istoty badanych problemów, a wytworzone interfejsy wspierają zadania realizowane przez użytkowników i budują rzeczywistą przewagę biznesową.

Projektujemy serwisy PWA (Progressive Web Apps), które dzięki zastosowanym standardom pracują podobnie do aplikacji mobilnych.

Działają płynnie (niezależnie od jakości połączenia internetowego).
Treści twojego WWW dostępne są również offline.
Twoją stronę można zainstalować na ekranie głównym urządzenia mobilnego.
Posiadają system wiadomości typu PUSH

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SERWISACH PWA

Poznaj system CMS vmContent

Cms #1
Cms #2
Cms #3
Cms #4
Cms #5
Cms #6
Cms #7

Oferujemy wdrożenie serwisu w oparciu o najnowszą wersję systemu redakcyjnego vmContent. System redakcyjny pozwala na samodzielne (bez ingerencji programistycznej) zarządzanie strukturą serwisu oraz jego treścią. Zawiera niezbędne moduły, aplikacje potrzebne do zarządzania zarówno średniej wielkości projektami oraz rozbudowanymi serwisami korporacyjnymi spółek giełdowych.

System CMS otwarty jest na integrację z zewnętrznymi dostawcami treści (np. redaktorami, portalami, z których w sposób dynamiczny pobierane są dane). Poza tym oferujemy dostosowanie poszczególnych modułów systemu - ściśle do potrzeb projektu.