O nas

"Sieć to dopiero komputer" - od tego się zaczęło
(1999)

Specjalizujemy się w projektowaniu kompleksowej komunikacji. Nasze kompetencje nieustannie rozwijamy w obszarze designu, strategii oraz technologii. Robimy to od ponad 20 lat.

VISUAL to agencja interaktywna i Software House pod jednym dachem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji zaawansowanych i wymagających projektów, zarówno pod kątem strategii komunikacji, jak również technologicznym, co dokumentujemy wykonanymi projektami oraz historią firmy, która jest niemal tak długa jak historia Internetu w Polsce.

W Visual'u - stworzymy dla Twojej marki narzędzia komunikacji, takie jak: serwisy internetowe i portale korporacyjne, systemy e-commerce, aplikacje, systemy działające w modelu SaaS, a także kreacje i materiały ATL/BTL - skutecznie włączymy je w ekosystem medialny.

Rozwijamy również autorskie rozwiązania technologiczne, techniki wytwórcze oraz metodologie badawcze w dziedzinie projektowania użyteczności (UX; User-Centered Design. Osoby pracujące w Visual'u są członkami ACM (Association for Computing Machinery) - największej i najbardziej prestiżowej organizacji zrzeszającej ekspertów zajmujących się zawodowo i naukowo zagadnieniami z obszaru HCI (Human–Computer Interaction).

Nasi klienci

Makro
Odido
Agencja Mienia Wojskowego
Fundacja Ronalda McDonalda
Profim
Paged meble
Lewiatan
PKP Energetyka
Gaz System
Ing Bank
AMS
Operator Systemu Magazynowania
GTC Danfoss KGHM Polska Miedź
DB Schenker Newag Group Oracle
Infor.pl Gazeta Prawna VOS Logistics
Johnson & Johnson Comarch Orlen
Tchibo Dr Irena Eris - Hotele SPA Sąd Arbitrażowy przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie

Nasz zespół

Interdyscyplinarny zespół Visual'a to designerzy, projektanci użyteczności, programiści, copywriterzy, specjaliści od brandingu oraz planowania mediów.

Nasza historia