AKTUALNOŚCI, WIEDZA
Blog
Klient / 15.10.2019

MAGENTO 2, projekt e-commerce dla HERT

Firma HERT to jeden z liderów dostarczających kompleksowe systemy produkcyjne stosowane w przemyśle spożywczym. W jego ofercie można znaleźć kilkanaście tysięcy produktów dedykowanych takim segmentom jak: piekarnictwo, cukiernictwo, gastronomia, przetwórstwo, wyposażenie sklepów.

HERT wybrał nasz Software House do zaprojektowania platformy e-commerce, która poza obszerną bazą produktów zapewni sprawną integrację z pozostałymi systemami (w tym ERP) oraz pozwoli na sukcesywne wdrażanie procedur sprzedaży wielokanałowej (omnichannel).
Dowiedz się więcej o Omnichanel >

W konsekwencji chodzi o zapewnienie spójnej polityki informacyjnej i doświadczenia zakupu zarówno w biurach handlowych HERT jak i online.  Celem jest więc stworzenie ekosystemu stanowiącego skuteczny interfejs komunikacji między firmą HERT i jej klientami.

 

Hert e-commerce

Jednym z wyzwań i zarazem istotnym celem projektowym jest stworzenie segmentów produktów, które będzie można konfigurować przed dokonaniem zakupu. Niektóre rozwiązania oferowane przez HERT posiadają blisko kilkaset różnych kombinacji, co wpływa na stopień zaawansowania back-endu, jak również logistykę danych.

Magento 2 jako platforma sprzedażowa dla HERT stanowiła naturalny wybór, ponieważ jest to obecnie jedno z najbardziej zaawansowanych rozwiązań do budowy średnich i dużych projektów e-commerce.

 

Więcej: www.hert.pl