AKTUALNOŚCI, WIEDZA
Blog
Klient / 12.09.2018

Kompleksowe wsparcie dla klienta z branży TSL

Nasza współpraca z firmami z sektora TSL (transport-spedycja-logistyka) trwa nieprzerwanie od 19 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy liczne projekty dla liderów tej branży w Polsce i na terenie Europy Zachodniej. Jesteśmy dumni, że ze względu na nasze doświadczenie i oferowaną jakość wybierają nas kolejne przedsiębiorstwa z tej branży.

Z dużą satysfakcją informujemy, że niedawno do grona naszych klientów dołączyła firma ADRA-TRANS, która powierzyła nam kompleksowe stworzenie wizerunku w przestrzeni offline oraz digital. Zaprojektowaliśmy nowe logo, księgę tożsamości wizualnej, wykonaliśmy sesję foto i branding aut, pracujemy właśnie nad nowym WWW, do którego w całości opracowaliśmy treści (copywriting). Projektowane przez nas narzędzia marketingowe moją pomóc naszemu Klientowi w skutecznym pozyskiwaniu nowych kontraktów na rynku EU.

O Kliencie:

ADRA-TRANS specjalizuje się w transporcie drogowym oraz projektach spedycyjnych i logistycznych realizowanych na terenie krajów Unii Europejskiej.

Ponad 30 lat doświadczenia, ciągle modernizowana flota własnych pojazdów; centrum operacyjne wyposażone w nowoczesne technologie IT - sprawiają , że firma zdobywa nowe kontrakty i ciągle się rozwija. ADRA-TRANS to firma rodzinna, zarządzana obecnie przez drugie pokolenie właścicieli. Z dużą dbałością podchodzi do najważniejszych zasobów organizacji - do ludzi!