AKTUALNOŚCI, WIEDZA
Blog
Projekt / 05.09.2018

VISUAL w nowej odsłonie. Witamy w przyszłości!

To już szósta odsłona naszego serwisu internetowego. Pierwsza wersja powstała
w 1999 roku i również byliśmy z niej dumni.

Obecny serwis internetowy to nie tylko nowy interfejs, ale wizualizacja naszej filozofii w kontekście usług i produktów, które tworzymy.
Obok strategii komunikacji, kreacji, użytecznych interfejsów użytkownika, jasnym punktem naszego rozwoju są usługi technologiczne. Już w 2017 roku stworzyliśmy Software House ukierunkowany na budowę rozwiązań dla klientów oraz projektów własnych.

Serwis wykonany został w nowoczesnej technologii PWA (Progressive Web App) a jego zapleczem jest API Platform z systemem CMS opartym na frameworku Symfony 4.x. Standard ten jest dla nas również swoistym manifestem. O serwisach już dawno myślimy jak o produkcie biznesowym, który nie jest "zwykłą stroną" ale kluczowym narzędziem w funkcjonowaniu organizacji.

Długo zastanawialiśmy się jak powinna wyglądać struktura serwisu i jego design, żeby spójnie zakomunikować nie tylko kompetencje i ofertę, ale i naszą kulturę. Zdecydowaliśmy się, że pokażemy to co najważniejsze - nasz zespół.

Z wyjątkiem strony głównej (headera) wszystkie zdjęcia powstały w naszych biurach i prezentują ludzi z naszej organizacji. Zdjęcie widoczne w headerze strony (Norway) wykonał Nicholas - niemiecki stomatolog, który zamieszkał w sercu Alp wraz ze swoją żoną. Razem z nią dzieli swoje pasje. Twierdzi, że Alpy są jego drugim biurem. To tu spędza każdą wolną chwilę. Nicholas od kilkunastu lat zajmuje się profesjonalną fotografią krajobrazu.

Na blogu publikujemy informacje o nowych projektach i klientach, ale i dzielimy się wiedzą. W tym miejscu chcemy zamieszczać artykuły związane z technologią, zarządzaniem, metodami wytwórczymi, designem, badaniami UX. Jeżeli masz pomysł na artykuł i chcesz go opublikować na naszym blogu - napisz od nas.