AKTUALNOŚCI, WIEDZA
Blog
Projekt / 10.12.2018

Platforma commerce (B2B)

Platforma commerce (B2B) skierowana do klientów MAKRO Cash & Carry w Polsce. W jednym miejscu zintegrowaliśmy dane handlowe, informacje o produktach i programach partnerskich, rozwiązaniach dla sklepów, aktualnościach z branży. 

Z użyciem interfejsu użytkownik może zarządzać zgodami na komunikację (email, SMS, kontakt telefoniczny, gazetki elektroniczne), uzyskać bezpośredni kontakt do swojego Konsultanta, jak również pobrać narzędzia marketingowe (jeżeli prowadzi sklep Odido) oraz skorzystać z systemu "e-hurtowania" w celu złożenia zamówienia. 

Wdrożony portal stanowi odpowiedź na postępujące trendy w branży FMCG, gdyż użytkownicy oczekują spójnych rozwiązań zarówno po kątem komunikacji jak i rozwiązań funkcjonalnych. I co najważnejsze – rozwiązania te powinny być zawsze pod ręką.

Wdrożona platforma to swoisty agregat, którego treści i funkcjonalność sukcesywnie jest rozwijana. Już dzisiaj spośród tysięcy produktów, klienci Makro mogą wybrać te, które objete są promocją. Jeżeli natomiast chcesz otworzyć swój sklep w modelu Odido, nic prostszego. Zarówno niezbędna wiedza jak i kontakt z konsultantem jest zawsze pod ręką.
 

Architektura portalu to środowisko rozproszone i wpełni skalowalne. Warstwa front-end’owa (VUE.js) komunikuje się z systemem CMS (Symfony 4.x) z użyciem API. Natomiast dane użytkowników wraz z danymi handlowymi pobierane są z systemu ERP poprzez serwer API. 
 

Nasz Software House projekt zrealizował kompleksowo i obecnie pracuje nad wdrożeniem kolejnych funkcjonalności, które wspierać będą biznes klientów Makro w Polsce.

Zobacz więcej na: www.makrodlahandlu.pl