AKTUALNOŚCI, WIEDZA
Blog
Projekt / 10.01.2020

Konfigurator Mindnotes – wyraź siebie!

Firma Promonotes to producent między innymi personalizowanych notesów książkowych. Niektóre z nich wyglądają jak prawdziwe dzieła sztuki –dostosowane do indywidualnych preferencji. Spośród setek kombinacji każdy może wybrać coś dla siebie. Nie ważne czy jesteś muzykiem i w przypływie natchnienia chcesz szybko zapisać nowe nuty lub kucharzem, który zapisuje najlepsze pomysły i doświadczenia kulinarne, czy po prostu pasjonatem jakiejkolwiek dziedziny – gdzie pasja i pomysły tworzą twój świat.
 

Mindnotes

Personalizowane produkty dostępne są pod marką Mindnotes i specjalnie dla jej klientów (głównie biznesowych) projektujemy miejsce w sieci, w którym będą mogli poznać bogatą ofertę i przede wszystkim zaprojektować swój unikalny notes (np. wybrać rodzaj okładki, papieru, kolorystyki znaków wodnych, zakładek i akcesoriów, a także rodzaju materiałów wykończeniowych).

Projekt realizowany jest jako aplikacja WEB’owa – PWA (Progressive Web App) z logiką zmiennych produktowych pochodzących z systemu ERP klienta. Całość wykonywana jest z zastosowaniem metod charakterystycznych dla User-Centered Design/Design Thinking oraz Service Design. Do każdej z metod sięgamy po to co najlepsze dla projektu, jego użytkowników i potrzeb klienta.

A teraz ciekawostka…, czy wiesz, że Leonardo Davinci zostawił po sobie blisko 10 tys. zapisanych stron – notatek, szkiców i obliczeń, natomiast Steve Jobs podobnie jak Leonardo był i wynalazcą i artystą (form przemysłowych), a po jego „działalności piśmienniczej” udało się odzyskać zaledwie co piąty email. Kultura cyfrowa staje się dominująca, ale to połączenie emocji i myśli z tradycyjnym pismem ma w sobie coś wyjątkowego.

Krótka przerwa podczas warsztatów UX (m.in. użytkownicy opowiadali o swoich potrzebach, tworzyli mapę serwisu, makietę strategicznych obszarów projektu i co najważniejsze pracowaliśmy wspólnie)