AKTUALNOŚCI, WIEDZA
Blog
Projekt / 22.05.2019

Gra WEB’owa dla AMS S.A.

Aplikacja wykonana na zamówienie AMS S.A. to rozwiązanie prezentujące możliwości interakcji pomiędzy smartfonem użytkownika a ekranem LED o powierzchni 9 m2.

Zaprojektowana przez VISUAL’a gra to puzzle dla najmłodszych, które mogą być układane jednocześnie przez 4 graczy. Za każdy poprawnie ułożony element, uczestnik gry otrzymuje punkty. Wygrywa osoba, która ułoży największą liczbę elementów w najkrótszym czasie.

Interfejs gry podzielony został na dwa ekrany (1) Smartfon oraz (2) ekran LED 9 m2. Na ekranie wielkopowierzchniowym widoczna jest scena z avatarami i nick’ami graczy, liczbą zgromadzonych punktów oraz dopasowanymi puzzlami.

W kontekście komunikacyjnym oraz technologicznym rozwiązanie wpisuje się w koncepcje Smart City oraz postępującej digitalizacji nośników reklamowych (zarówno outdoor jak i indoor). Stworzony szkielet oprogramowania umożliwia wdrożenie rozwiązania o charakterze eventowym (pikniki, spotkania firmowe, salony samochodowe, markety itp.) jak i masowym (w przestrzeni miejskiej).