AKTUALNOŚCI, WIEDZA
Blog
Projekt / 19.02.2019

Portal produktowy dla marki Flashstore

Flashstore to marka należąca do  grupy Visual Media, specjalizująca się w produkcji i dystrybucji pamięci USB (pendrive reklamowe i użytkowe) oraz power  banków (baterie mobilne do smartfonów i tabletów) – www.flashstore.pl.

Dzięki usługom Flashstore wiele firm z różnych regionów świata posługuje się dziś brandowanymi pamięciami USB o wyjątkowym designie i jakości. Warto również wspomnieć, że w ofercie Flashstore znajdują się rozwiązania profesjonalne – przeznaczone dla firm technologicznych oraz linii produkcyjnych.

 

 

Najistotniejszą część projektu WWW stanowił katalog produktów połączony z funkcją dynamicznego schowka. Umożliwia ona dodanie wybranych produktów do  podręcznej listy i zaledwie z użyciem kilku kliknięć, pozwala na przesłanie zapytania ofertowego do Działu Handlowego. Cały proces został przemyślany w taki sposób, żeby użytkownik koncentrował się głównie na eksploracji katalogu produktów  - przy jak najmniejszej inwestycji energetycznej (tj. zapisywania czy kopiowania linków do poszczególnych produktów).

Z uwagi na skalę działalność, zasoby WWW dostępne są również pod domeną: www.flashstore.de oraz www.flashstore.co.uk  Na potrzeby zrealizowanego projektu VISUAL wykonał kilkaset zdjęć produktowych.

W trzecim kwartale 2019 wdrożymy również nową platforma e-commerce, opartą na Magento 2, a to dopiero początek tego co marka Flashstore będzie oferować swoim klientom.

Zapraszamy: www.flashstore.pl